Nagrzewnica postojowa zasilana jest paliwem i energią z instalacji elektrycznej

Vebasto produkuje ogrzewanie postojowe do każdego typu pojazdu. Poza samochodami osobowymi nagrzewnica postojowa przydaje się w autach ciężarowych, użytkowych, specjalnych, autobusach, mikrobusach. Urządzenie może być też zamontowane na łodzi.

Nie trzeba już martwić się noclegiem w podróży. Ogrzewanie postojowe sprawi, że we wnętrzu pojazdu przez cały żądany czas będzie się utrzymywać temperatura pokojowa. Jeśli więc nie chcemy tracić pieniędzy na nocleg w motelu albo hotelu lub już nie mamy czasu ani sił szukać jakiegoś miejsca sypialnego, możemy bez obaw przespać się we własnym samochodzie (pod warunkiem, że nam to odpowiada).

Nagrzewnice samochodowe pracują tylko wtedy, gdy włączony jest silnik pojazdu. Tymczasem Vebasto czerpie zasilanie z instalacji elektrycznej. Jest przy tym bardzo wydajne, energooszczędne i dzięki kompaktowym rozmiarom zajmuje niewiele miejsca w pojeździe. Urządzenie pracuje bardzo cicho, więc nie przeszkodzi nam w zaśnięciu. Regulacja mocy grzewczej odbywa się bezstopniowo.

Poza poprawą komfortu eksploatacji samochodu w zimne dni, nagrzewnica postojowa przynosi też inne korzyści: zmniejsza zużycie paliwa (nie tracimy go na rozruch) i w efekcie emituje mniej spalin. Ponadto zwiększa bezpieczeństwo twoje i innych użytkowników ruchu drogowego.